E harroi Tean, Bearti filmohet në pushime krah vajzës seksi

E harroi Tean, Bearti filmohet në pushime krah vajzës seksi

07:52, 14/06/2021
A+ Aa A-

Bearti duket se e ka hedhur pas krahëve lidhjen me Tean pasi as nuk flet më për të në intervista dhe po vazhdon i lumtur jetën.

Së fundmi ai ka ardhur në Shqipëri për pushime dhe nuk ndodhet vetëm.

Ish-konkurrenti i "Përputhen" po i kalon pushimet në shoqërinë e një vajze seksi e cila quhet Juliana.

Bearti ka postuar një video me Julianën duke bërë fansat të aludojnë për një lidhje të re.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco