Kim Kardashian shfaqet seksi

Kim Kardashian shfaqet seksi

17:37, 12/06/2021
A+ Aa A-

Ajo konsiderohet si një ikonë e stilit.

Dhe Kim Kardashian i mahniti të gjithë me paraqitjen e saj të fundit në Instagram.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco