Gjërat bëhen më serioze mes Jennifer Lopez dhe Ben Affleck, detaji që i nxjerr 'zbuluar'

Gjërat bëhen më serioze mes Jennifer Lopez dhe Ben Affleck, detaji që i nxjerr 'zbuluar'

10:58, 12/06/2021
A+ Aa A-

Thashethemet se ata prej kohësh dëshironin të ishin çift janë sërish në qendër të vëmëndjes , por Jennifer Lopez dhe Ben Affleck nuk e kanë mohuar por as konfirmuar këtë thashethem.

Paraqitjet e tyre të shpeshta të përbashkëta, gjithsesi, në vetvete u japin mesazhe pozitive ndjekësve të tyre që i duan së bashku.

Fotoja e fundit e yllit të muzikës pop që teksa zbret nga një avion e veshur me një bluzë të bardhë dhe me një këmishë me kuadrata, u jep atyre një shpresë më shumë.

Analistët dhe fansat që i ndjekin në çdo hap të rrugës, vunë re se kjo këmishë e veçantë ka shumë të ngjarë të jetë e aktorit.

Aktori dhe regjisori 48-vjeçar është fotografuar disa herë në daljet e tij me një këmishë (përkatësisht e njëjta).

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco