Aktorja e njohur turke martohet për herë të dytë, kësaj radhe me atlete

Aktorja e njohur turke martohet për herë të dytë, kësaj radhe me atlete

10:38, 12/06/2021
A+ Aa A-

Aktorja Deniz Ugur, e njohur nga roli i Maxhides në serialin “Lule të vetmuara”, është martuar për herë të dytë.

Image

Ditën e djeshme mediat turke kanë publikuar fotot e para nga dasma që ishte ndryshe nga të tjerat.

Bashkëshorti i Deniz, aktori Erdinç Gulener nuk ishte veshur me kostumin e dhëndrit, por me këmishë blu e pantallona të bardha.

Ndërsa aktorja ishte veshur me një fustan të bardhë të thjeshtë, me një kurorë me lule në kokë dhe me atlete.

Image

Image

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco