U tha se është shtatzënë, reagon bashkëshortja e Kivanç Tatlitug

U tha se është shtatzënë, reagon bashkëshortja e Kivanç Tatlitug

08:19, 12/06/2021
A+ Aa A-

Ditën e djeshme lajmi që bashkëshortja e aktorit të njohur Kivanç Tatlitug, Basak Dizer është shtatzënë, ishte në qëndër të vëmëndjes jo vetëm në mediat turke.

U tha gjithashtu se 44 vjeçarja Dizer po e mbante lajmin sekret.

Por sidoqoftë ku lajm ishte për një kohë të shkurtër në rendin e ditës, pasi Basak ka reaguar menjëherë pas lajmit.

Başak Dizer Tatlıtuğ e mohoi pretendimin që ishte shtazënë me anë të një postimi në Instagram kur një mikesha e saj e kishte uruar.

‘’Unë nuk jam shtazënë. Lajmi që publikohet çdo vit është i gabuar’’ shkruan në postimin e saj Basak. 

Kivanç Tatlitug dhe Basak Dizer u martuan në vitin 2016.

Basak Dizer është me profesion stiliste, ndërsa Tatlitug u bë i njohur falë roleve në serialet “Gymysh”, “Dashuri e ndaluar”, “Xhesuri dhe e bukura” e shumë të tjerë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco