FOTO/ Kane West dhe Irina Shayk nuk u shpëtuan dot paparacëve

FOTO/ Kane West dhe Irina Shayk nuk u shpëtuan dot paparacëve

17:15, 10/06/2021
A+ Aa A-

Modelja Irina Shayk dhe reperi amerikan, Kanye West, kohëve të fundit janë përfolur në mediat rozë për një lidhje të mundshme, pasi ky i fundit i dha fund martesës me Kim Kardashian.

 

Të dy u panë në një aeroport të New Jersey, pasi kishin udhëtuar së bashku nga Franca me një aeroplan privat.

“Daily Mail” zbuloi fotografitë e çiftit duke bërë një ikje nga gazetarët.

Image

Image

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco