Lajmi i fundit

Çim Peka Live/ Kurti vs Vuçiç, kush triumfoi?

Jennifer Garner mbështet lidhjen e re të ish-bashkëshortit me J.LO

Jennifer Garner mbështet lidhjen e re të ish-bashkëshortit me J.LO

15:45, 10/06/2021
A+ Aa A-

 Jennifer Lopez dhe Ben Affleck duket se e kanë çuar lidhjen e tyre në një tjetër nivel pasi ditët e fundit kanë vendosur të jetojnë së bashku.

Jennifer së bashku me fëmijët e saj ka vendosur ta “braktisë” Miamin për të jetuar tashmë në Los Anglelos pranë Ben.

Ky hap i tyre ka gëzuar jo vetëm fansat e dyshes, por edhe ish-bashkëshortja e Affleck, pra Jennifer Garner ka dhënë bekimet e saj së largu për Lopezin dhe Affleck.

J.Lo e ka aprovimin e Jennifer. Ato janë takuar ndër vite kur u janë hasur rrugët dhe JLo mendon se ish-bashkëshortja e partnerit të saj është një nënë dhe njeri i mrekulleshëm”, -u shprehen burimet.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco