Si duket veshja që Jay Lo ka veshur për gati një dekadë?

Si duket veshja që Jay Lo ka veshur për gati një dekadë?

11:29, 09/06/2021
A+ Aa A-

Figurat publike zgjedhin me kujdes kombinimet e tyre të modës, kështu që dihet që përsëritja e sendeve të veshjeve zakonisht nuk praktikohet. 

Sidoqoftë, Jennifer Lopez nuk heq dorë nga një fustan, i cili ka qenë në gardërobë për gati një dekadë.

 

Këngëtarja dhe aktorja Jennifer Lopez është një nga zonjat e famshme që mund të mburret me një koleksion të lakmueshëm të veshjeve elegante, çantave të shtrenjta dhe, posaçërisht, veshjeve sportive më luksoze, por pavarësisht kësaj ekziston një fustan i preferuar i saj,

Isshtë një fustan i thjeshtë veror në të cilin Jay Lo u shfaq disa ditë më parë në një shkollë në Los Angeles.

 Ai përbëhet nga një bust nudo dhe fund i bardhë dhe është nënshkruar nga marka ALC.

Këngëtarja u shfaq për herë të parë në të në vitin 2012, kur doli për një drekë ditëlindjeje me partnerin e saj të atëhershëm Kasper Smart.

Këtë fustan shumë të thjeshtë dhe praktik, i cili i siguron një notë të feminilitetit dhe rastësisë, Jay Lo e veshi me një çantë të mbushur me tegela nga Chanel. 

Në përputhje me frymën e verës dhe relaksit, diva latine vendosi të vishte espadrilet "Gucci"  edhe syze dielli me përmasa të mëdha, nga të cilat Jennifer rrallë ndahet.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco