Enca Haxhiu sapo na konfirmoi lidhjen e dashurisë?

Enca Haxhiu sapo na konfirmoi lidhjen e dashurisë?

11:18, 09/06/2021
A+ Aa A-

Enca Haxhiu është padyshim një ndër këngëtaret më seksi të estradës shiptare.

Shpesh-herë ajo na ka treguar se ende nuk ka arritur të krijojë një lidhje dashurie, pasi nuk ka mundur askush që t’ja fitojë zemrën.

Mirëpo, këngëtarja dje ka publikuar në Instagramin e saj një foto ku shihej krah një mashkulli “misterioz”, identiteti i të cilit ajo ka zgjedhur mos ta zbulojë

Dyshja shihen shumë të lumtur teksa i dhurojnë njëri-tjetrit një përqafim.

Aludimet e para nga fansat ishin që mashkulli në foto është ish-konkurenti i “Përputhen”, Beart Rexhepi.

Ata filluan ta uronin Encën për lidhjen e re, por pati dhe nga të tjerë të cilët u shprehën se kjo mund të jetë skenë nga një klip i ri i këngëtares.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Abalone09/06/2021 11:56

Shyqyr!!! Shpresoj gë ketë rënë rehat se na e shpifi me postimet e saj të neveritshme. Një femer që në vend të personalitetit tregon vetëm sa të mëdha i ka b...t. Ishte në shitje, shpresojmë të ketë rënë rehat tani.

Shto koment

Denonco