Lajmi i fundit

ODIHR denoncon skandalin e patronazhistëve: Si e përdori Rama shtetin për të manipuluar zgjedhjet

Janë martuar? Elizabeth Olsen e quan Robbie Arnett 'burrin' e saj në intervistë

Janë martuar? Elizabeth Olsen e quan Robbie Arnett 'burrin' e saj në intervistë

10:25, 09/06/2021
A+ Aa A-

Elizabeth Olsen me sa duket ka zbuluar 'padashje' se është martuar me dashurinë e saj të kahershme, muzikantin e Milo Green, Robbie Arnett , duke iu referuar atij si "burri" i saj gjatë një interviste.

Në një intervistë me Kaley Cuoco rreth "WandaVision" për seritë e Aktorëve të Varieteteve në Aktorë , botuar të martën, aktorja 32-vjeçare vuri në dukje se po fliste nga banjoja e saj për shkak të zhurmës së ndërtimit dhe shtoi se "burri" i saj në të vërtetë ndihmoi në dekorimin e improvizuar vendosur.

"Unë jam në një tualet", tha Olsen. "Unë kam qenë në Mbretërinë e Bashkuar për shtatë muaj dhe u ktheva dy ditë më parë, dhe fqinji im po bën kaq shumë ndërtime në oborrin e tyre," tha ajo. "Unë ende mund ta dëgjoj atë, dhe jam në tualetin më të largët."

Olsen - motra e vogël e binjakëve Mary Kate dhe Ashley Olsen - është fejuar me Arnett që nga viti 2019.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco