Unë do të të dua për gjithë jetën time: Kim uron Kanye për ditëlindje dhe rrjeti bëhet 'lëmsh'

Unë do të të dua për gjithë jetën time: Kim uron Kanye për ditëlindje dhe rrjeti bëhet 'lëmsh'

09:22, 09/06/2021
A+ Aa A-

Kim Kardashian postoi një foto të saj duke pozuar me fëmijët dhe Kanye West me të cilin është në proces divorci. 

Pikërisht kështu ajo i ka hutuar fansat e saj.

Përkundër problemeve martesore që kanë dhe divorcit të afërt, Kardashian uroi reperin për ditëlindjen dhe theksoi se ai do ta dojë babanë e fëmijëve të tyre, për gjithë jetën e saj.

"Urime ditëlindjen, do të të dua gjatë gjithë jetës sime", shkroi Kim.

Në vetëm pesë orë nga postimi i saj, fotografia u pëlqye nga miliona njerëz, dhe mijëra prej tyre nuk fshehin në komentet e tyre se sa të hutuar janë me botimin e ri.

Kujtojmë, Kim bëri kërkesë për divorc në fillim të këtij viti. 

Kanye shpejt u transferua në pasurinë e Wymington, ndërsa Kim qëndroi me fëmijët në Hiden Hills. 

Ata ranë dakord të vazhdonin të rrisnin së bashku katër fëmijët e tyre.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco