Modelja e njohur bëhet nënë në moshën 50-vjeçare

Modelja e njohur bëhet nënë në moshën 50-vjeçare

16:58, 18/05/2021
A+ Aa A-

Naomi Campbell ka shpërndarë lajmin befasues në “Twitter”. Modelja 50-vjeçare ka njoftuar se është bërë nënë e një vajze.

Ajo ndau një foto ku dukeshin vetëm këmbët e vogëlushes së porslindur.

 

Noami e quajti ardhjen e së bijë “një bekim të vogël”, ndërsa u tha ndjekësve të saj “nuk ka dashuri më të madhe”.

Modelja nuk kishte njoftuar se ishte në pritje të një fëmije. Ajo njihet për ruajtjen e privatësisë së saj, dhe akoma nuk dihet nëse është në lidhje apo kush është babai i foshnjës.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco