Loredana dhe Mozzik bëhen sërish prindër, zbulohet gjinia e bebit

Loredana dhe Mozzik bëhen sërish prindër, zbulohet gjinia e bebit

20:13, 17/05/2021
A+ Aa A-

Mozzi dhe Loredana janë bërë prindër për herë të dytë.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja, me anë të një postimi në profilin e saj në “Instagram”.

Image

Ajo ka publikuar një foto pranë foshnjës së porsalindur, duke i zbuluar dhe gjininë.

 

Këngëtarët janë bërë prindër të një djali. Loredana ka shoqëruar foton me emojin e familjes me dy fëmijë (djalë dhe vajzë).

Ajo e ka mbajtur shtatëzaninë të fshehtë për 9 muaj, ashtu si dhe lindjen e bebit.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco