Ja sa mijëra euro shpenzon Capital T për një orë

Ja sa mijëra euro shpenzon Capital T për një orë

17:19, 17/05/2021
A+ Aa A-

Capital T është një nga këngëtarët më të suksesshëm të muzikës shqiptare.

 

Ai bie gjithmonë në sy për aksesorët që mban, në veçanti syzet dhe orat.

 

Sipas një faqe në rrjetin social “Instagram”, Capital T mban në dorë një orë me vlerë 19.200€.

Ndërsa, e gjithë pamja e tij kap vlerën 23.515€.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco