Lajmi i fundit

VIDEO/ Momentet e frikshme, lojtari danez u trondit nga arresti kardiak disa sekonda përpara se të përplasej në tokë

Xhaketa e Janet Jackson shitet në ankand me çmimin marramendës

Xhaketa e Janet Jackson shitet në ankand me çmimin marramendës

13:08, 16/05/2021
A+ Aa A-

Xhaketa e stilit ushtarak, e veshur nga këngëtarja amerikane Janet Jackson gjatë turneut Rhythm Nation 1990, u shit në ankand në Beverly Hills të Premten për 81,250 dollarë.

Xhaketa e shkurtër e zezë Rhythm Nation, me pajisje metalike, ishte një nga pikat kryesore të shitjes tre-ditore të kostumeve skenike dhe kujtimeve të tjera që këngëtarja ka grumbulluar gjatë katër dekadave.

Julien’s Auctions tha se xhaketa pritej të shitej për 4,000 deri në 6,000 dollarë. Emri i klientit nuk është publikuar.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco