Me gishtin e mesit tek harta, Stresi ka një mesazh për Vuçiçin

Me gishtin e mesit tek harta, Stresi ka një mesazh për Vuçiçin

13:37, 15/05/2021
A+ Aa A-

Arkimed Lushaj, i njohur me emrin e artit si Stresi është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku reagon gjithmonë për çështje që e shqetësojnë.

Së fundmi, reperi ka publikuar disa pamje të një dokumentari që ishte duke ndjekur në televizion.

Në një moment ai nuk përmbahet dhe shan serbët, madje tregon edhe gishtin e mesit.

“Lufta e 1 botërorë. Aleksander Vuçiçi, ne të ndihmuam një herë, ti na e ktheve me armë…”, ka shkruar reperi në Instastory.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco