Vetëm dy muaj pasi u bë nënë për herë të parë, modelja e famshme habit me linjat e saj trupore

Vetëm dy muaj pasi u bë nënë për herë të parë, modelja e famshme habit me linjat e saj trupore

10:48, 15/05/2021
A+ Aa A-

Emily Ratajkoëski u bë nënë për herë të parë në muajin mars të këtij viti.

Modelja 29-vjecacre solli në jetë një djalë, të cilin e pagëzoi me emrin Silvester, shkruan “Daily Mail”.

Sot ajo ka pozuar me bikini për të treguar linjat trupore pas lindjes.

Modelja dukej e mrekullueshme dhe tërhoqin vëmendjen e të gjithëve me arkun e sheshtë dhe të tonifikuar.

Në videon prej disa sekondash, që u shpërnda në Instagram, bukuroshja nga Londra shihej me bikini ngjyrë rozë, teksa pozonte mbi një tarracë në Neë York.

Ajo kishte zgjedhur edhe disa aksesorë për të plotësuar pamjen, mes të cilëve binte në sy varësja, në të cilën ishte shkruar pseudonimi i djalit: Sly.

Emily u tregoi të gjithëve se ishte shtatzënë vitin e kaluar teksa pozoi me barkun e rrumbullakosur për “Vogue”.

Image

Image

Image

Image

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco