Lajmi i fundit

VIDEO/ Eriksen u trondit nga arresti kardiak disa sekonda përpara se të përplasej në tokë

E dinit kush janë dy çiftet më të lumtura të zodiakut?

E dinit kush janë dy çiftet më të lumtura të zodiakut?

11:43, 13/05/2021
A+ Aa A-

Demi dhe Virgjëresha 

Këto shenja toke janë ideale për njëra-tjetrën nga pikëpamja astrologjike. 

Ka shumë të përbashkëta mes tyre, por mbi të gjitha ata janë të bashkuar nga i njëjti vizion i të jetuarit së bashku. 

Nuk ka vend për pasione të dhunshme, por të dy ndihen rehat dhe nuk shqetësohen se mund të bëhen viktima të tradhëtisë. 

Ndershmëria dhe sinqeriteti maksimal e bëjnë këtë çift të qëndrueshëm.

Demi dhe Virgjëresha përpiqen të zyrtarizojnë marrëdhënien dhe të bëjnë gjithçka që është e mundur për të mirën e familjes.

Luani dhe Shigjetari

Marrëdhënia midis këtyre dy personaliteteve të zjarrta fillon si një romancë.

Pak besojnë se ata do ta zgjasin vetëm me emocione.

 Por çifti është një përjashtim i lumtur kur pasioni nuk kalon, por gradualisht shndërrohet në dashuri.

 Që zhvillimi i ngjarjeve të vazhdojë sipas këtij skenari, Luani dhe Shigjetari do të duhet të braktisin egoizmin e tyre.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco