Të qeshur dhe të lumtur/ Publikohet pas 11 vitesh fotoja më e bukur e serialit ‘Dashuri e ndaluar’

Të qeshur dhe të lumtur/ Publikohet pas 11 vitesh fotoja më e bukur e serialit ‘Dashuri e ndaluar’

11:39, 13/05/2021
A+ Aa A-

''Dashuri e ndaluar” u rikthye në memorien e të gjithëve me publikimin e një fotoje të protagonistëve 11 vite pas lançimit të tij.

Ka qenë fotografi Sinasi Serçe, i cili zgjoi nostalgjinë tek fansat e serialit nga e gjithë bota.

Kaq ka mjaftuar që në rrjet të nisin sërish diskutime për këtë serial.

Foto e papublikuar më parë ka marrë shumë komente nga fansat e aktorëve.
Në imazh shfaqen: Bihter (Beren Saat), Behlul (Kivanç Tatlitug), Adnan (Selçuk Method) dhe Nihal (Hazal Kaya).

Fotoja është shpërndarë nga dhjetëra-qindra fansa duke marrë kështu edhe një herë vëmendje.

Shumë prej tyre pyesin pse nuk është publikuar më parë kjo foto që, sipas disave, është më e bukura nga i gjithë seti i fotografive.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco