Lajmi i fundit

57-vjeçari gjendet i vetëvrarë me armë zjarri në bodrum

Kourtney Kardashian pikturon tatuazhin domethënës në krahun e të dashurit

Kourtney Kardashian pikturon tatuazhin domethënës në krahun e të dashurit

11:19, 13/05/2021
A+ Aa A-

Kourtney Kardashian sapo e bëri shumë të njohur dashurinë e saj për të dashurin Travis Barker .

Ylli i Keeping Up with the Kardashians , 42 vjeç, ndau shumë fotografi dhe një video duke bërë tatuazh frazën "Të dua" në parakrahun e tij.

Kardashian ndau një çast duke shkruar fjalët në letër përpara se të shkruante mesazhin e ëmbël në trupin e Barker ndërsa ai shikonte me qetësi.

"Unë bëj tatuazh", thjesht mbishkroi Kardashian postimin në Instagram .

Barker, 45 vjeç, dukej qartë se ishte i kënaqur me punën e të dashurës së tij. "Grua me shumë talente", komentoi ai. 

Ai gjithashtu ndau një pamje nga afër të tatuazhit përfundimtar në Instagram Story të tij dhe vlerësoi Kardashian për aftësitë e saj.

"Artistja më emirë e tatuazheve @kourtneykardash," shkroi ai.

Image

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco