Britney Spears lyen flokët rozë, dhe rrjeti u 'çmend'

Britney Spears lyen flokët rozë, dhe rrjeti u 'çmend'

10:55, 13/05/2021
A+ Aa A-

Britney Spears, tregoi flokët e butë rozë në postimet e reja në Instagram.

Ngjyra e freskët e trëndafilit të pop-yllit nuk ishte zgjedhja e saj e vetme e stilit tërheqës, pasi ajo shoqëroi flokët e saj rozë me një kostum të leopardit të lëkurës.

"Miss pussycat pëlqen të kafshojë", mbishkroi ajo një postim me një seri fotografish të gjalla. "Jini të kujdesshëm zonja dhe zotërinj!!!!!" 

Nuk është hera e parë që Spears synon modelet e familjes së maces, pasi ajo tronditi një version të plotë të rrobave të leopardit disa javë më parë, duke shkruar "Unë gjeta trupin tim".

Edhe pse këngëtarja ka tendencë të qëndrojë me flokët e saj të famshme prej platini, ajo ka qenë e njohur për të ndryshuar ngjyrën me raste, së fundmi duke u bërë brune në 2019. 

Ndërsa është e paqartë nëse hija pastel është e përhershme, duket se Spears po bashkohet me radhët e yjeve si Chrissy Teigen, Sarah Paulson dhe Julianne Hough, yje që debutuan me flokë rozë këtë vit.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco