Ana Kauri habit ndjekësit: Ju prezantoj me ndërhyrjen time të radhës

Ana Kauri habit ndjekësit: Ju prezantoj me ndërhyrjen time të radhës

09:52, 13/05/2021
A+ Aa A-

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Ana Kauri ka bërë disa ndërhyrje estetike, të cilat i ka pranuar të gjitha publikisht

Ajo ka bërë hundën, buzët dhe ka rregulluar dhëmbët. 

Së fundmi, Ana ka shokuar ndjekësit me një video në Instastory, në të cilën shihet me mollëza të bëra dhe buzë të ekzagjeruara.

 “Hey miq, përshëndetje! Ju prezantoj me ndërhyrjen time të rradhës, janë pikërisht këto buzë të reja dhe këto mollëza të ngritura. Nuk e di por mua më pëlqejnë shumë”, u shpreh ajo.

Ish-konkurrentja ka përdorur një filtër në Instagram për t’u dukur e tillë, por ka dhe nga ata ndjekës që kanë besuar se ajo ka bërë operacione.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco