Lajmi i fundit

57-vjeçari gjendet i vetëvrarë me armë zjarri në bodrum

I dashuri Megan Fox mban një varëse me një pikë gjaku të aktores

I dashuri Megan Fox mban një varëse me një pikë gjaku të aktores

09:35, 13/05/2021
A+ Aa A-

Reperi  Gan Kelly mban një gjerdan me një varëse që përmban një pikë gjaku të së dashurës së tij, aktores Megan Fox. 

Gjatë një paraqitjeje në "Ellen DeGeneres Show", ai zbuloi pse mban gjakun e Megan rreth qafës.

 

 

Reperi vendimin e mori në fillim të marrëdhënies së tyre, kur Megan po largohej nga qyteti për shkak të detyrimeve të saj si aktore.

"Unë atëherë nuk kisha pasaportë, dhe ajo po udhëtonte për në Bullgari, kështu që unë u kapa nga paniku sepse nuk mund ta vizitoja," filloi reperi.

"Disa njerëz, për shembull, i japin një shami partnerit të tyre ose çfarëdo… Ajo më dha ADN-në e saj," shtoi Kelly, e cila tani mban gjerdanin me vete kudo që të shkojë.

Doli që Mašin Gan ishte i bezdisur sepse ai mori një pasaportë me ndihmën e Bernie Sanders dhe ishte në gjendje të vizitonte Megan ndërsa ajo ishte duke xhiruar në Bullgari.

Kujtojmë se në Shkurt, këngëtarI publikoi një foto të një varëse që përmbante një pikë gjaku.

"Unë mbaj gjakun tënd rreth qafës sime", shkruajti ai në atë kohë dhe shokoi shokët e tij.

 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco