Sa shumë ngjajnë/ Jennifer Lopez publikon fotot me nënën dhe vajzën

Sa shumë ngjajnë/ Jennifer Lopez publikon fotot me nënën dhe vajzën

17:06, 09/05/2021
A+ Aa A-

Jennifer Lopez së fundmi ka publikuar disa foto shumë të veçanta.

Aktorja dhe këngëtarja ka vendosur të realizojë një fotosesion, me nënën dhe vajzën e saj.

Ylli Hollivuadian, dukej e mrekullueshme përkrah vajzave më të rëndësishme në jetën e saj.

Me poza të njëjta, vihet re një ngjashmëri e madhe midis të trejave.

Image

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco