Sa shumë paska ndryshuar/ Albërie Hadërgjonaj nuk njihet në fotot e fundit

Sa shumë paska ndryshuar/ Albërie Hadërgjonaj nuk njihet në fotot e fundit

16:48, 09/05/2021
A+ Aa A-

Albërie Hadërgjonaj është duke shijuar pushimet në ishujt Bahams.

Këngëtarja ka publikuar disa foto në profilin e saj në “Instagram”.

Image

Hadërgjonaj duket se ka ndryshuar shumë dhe nuk e tregon aspak moshën që ka.

Image

“Kalova një ditë të mirë”, ka shkruar ajo krahas fotos.

Pavarësisht se vitet ecin, Alberia vazhdon të qëndrojë në formë shumë të mirë dhe kujdeset në maksimum për pamjen e jashtme.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco