Ish i dashuri i Britney Spears 'çmend' vajzat në plazh

Ish i dashuri i Britney Spears 'çmend' vajzat në plazh

14:25, 09/05/2021
A+ Aa A-

Sam Asagi, model dhe trajner i fitnesit, por edhe i dashuri për një kohë të gjatë i princeshës së muzikës pop Britney Spears, u fotografua në plazhin në Miami.

 

Sam po ecte vetëm me pantallona të shkurtra dhe atlete dhe po shijonte pushimet e tij, ku ka qenë për disa ditë, sipas mediave amerikane.

Në një moment, ai hoqi bluzën dhe joshi kalimtaret.

Ai thuhet se është në Miami për shkak të një projekti të ri për të cilin po punon.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco