Çfarë i irritoi ndjekësit në urimin e Princit Charles në ditëlindjen e Archie?

Çfarë i irritoi ndjekësit në urimin e Princit Charles në ditëlindjen e Archie?

13:53, 09/05/2021
A+ Aa A-

Ndjekësit e familjes mbretërore nuk lanë pa vënë re postimin e fundit të Princit Charles në rrjetet sociale që i uronte nipit Archie një ditëlindje të lumtur nuk përfshinte një foto të mamasë, Meghan Markle.

"Gëzuar ditëlindjen Archie, i cili mbush dy vjeç sot", ai mbishkroi një foto të tij me djalin Harry dhe nipin Archie. 

Ndjekësit menjëherë shënuan mungesën e Markle, pasi ajo u përfshi në dedikime të tjera për vogëlushin të postuara nga anëtarët e tjerë të familjes.

“Të trishtuar! Një gjendje shumë e trishtuar kur mbreti i ardhshëm i supozuar pret nënën e nipit të tij nga fotoja me të cilën ai zgjedh të ndajë, ” shkroi një kritik . 

Po, ata nuk e kanë parë Archie për më shumë se 12 muaj, por për të mos përfshirë Meghan… kjo do të shtojë vetëm karburant në zjarrin e tabloideve. #Archie.

"Foto e bukur, por ku është Meghan në foto?" shtoi një tjetër .

"Pse nuk do ta quash nipin tënd dhe pse do t'i presësh nënën e tij?" shkroi edhe një Tweeter tjetër i zhgënjyer . 

“Ju vetë keni bërë shumë gabime ose e keni harruar atë. Kjo nuk po ndihmon aspak ”.

Mbretërorët e tjerë ishin të sigurt se do të përfshinin fotografi të Archie me nënën e tij brenda dëshirave të tyre të ditëlindjes, përfshirë Princin William dhe vetë Mbretëreshën.

Princi Charles - i cili e ka parë vetëm nipin Archie dy herë që nga lindja e tij - thuhet se është "akoma i ndezur" për shkak të intervistës së Meghan dhe Harry me Oprah Winfrey, me një burim që tregon për Us Weekly, "Charles ende po merret me mendjen që Harry i hedh hije atij dhe familja në intervistën e madhe dhe nuk do ta lejojë të bjerë."

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco