Lajmi i fundit

57-vjeçari gjendet i vetëvrarë me armë zjarri në bodrum

'Të dukem seksi?'/ Ndodh puthja e parë në 'Përputhen40', Olti dhe Lindita në momente intime

'Të dukem seksi?'/ Ndodh puthja e parë në 'Përputhen40', Olti dhe Lindita në momente intime

19:35, 08/05/2021
A+ Aa A-

Olti dhe Lindita duken gjithnjë e më afër pranë njëri-tjetrit. Kjo u pa edhe në takimin e dhënë puntatën e sotme në Përputhen40.

Ata drekuan në një restorant ku pinë edhe verën me gotat e personalizuara që Olti i kishte bërë dhuratë.

Lindita kërkonte komplimente nga Olti duke e pyetur herë pas  here se si i dukej.

“Të dukem seksi?” pyeti Lindita. “Shumë,” i përgjigjet Olti.

Megjithatë pasi pinë verën, filluan kapjet e duarve dhe Olti i vodhi edhe një puthje shkarazi në buzë Linditës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco