Feston ditëlindjen, Jul Deda i bëri urimin më të bukur të bijës

Feston ditëlindjen, Jul Deda i bëri urimin më të bukur të bijës

14:07, 08/05/2021
A+ Aa A-

Vajza e aktorit të njohur të humorit, Julian Dedës, feston sot ditëlindjen, ndaj Juli s’ia ka kursyer një urim në rrjete sociale.

Ai ka ditur të na prekë zemrat të gjithëve me fjalët drejtuar vajzës së tij të parë, që i mësoi të prindëronin e të rriteshin së bashku.

Aktori ka publikuar fotot dikur dhe sot, duke treguar ndryshimin e madh, teksa krahas postimit shkruan:

“U rrite zemra jone. Ne fakt u rritem bashke. Kur linde ti, per ne nisi gjithçka nga fillimi. Ne ishim te “vegjel” dhe s’dinim si “luhej” roli i prindit, ndersa ti ishe e vogel dhe s’dije ç’ishte kjo bote. Edhe sot vazhdojme t’ja mesojme njeri tjetrit keto te dyja. Nuk qenka e lehte, por nuk paska gje me te bukur. Sado te rritesh, une keshtu do te te mbaj dhe mami keshtu do kujdeset per ty. Nuk na shpeton dot zonjushe. Gezuar diten e lindjes drita e syve. Gezofsh gjithe jeten. Te duam Reina Mia, te duam shume. Zoti te bekofte…!  [❤] ”- ka shkruar Juli.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Julian Deda (@juldeda)

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco