Lajmi i fundit

LISTA/ Sekuestrohen miliona euro prona në Vlorë

 Na la gojëhapur: Konkurrenti i 'Përputhen' kërkon 6 mijë euro për një story në Instagram

Na la gojëhapur: Konkurrenti i 'Përputhen' kërkon 6 mijë euro për një story në Instagram

08:23, 08/05/2021
A+ Aa A-

Juli është kthyer në një ndër konkurrentët më të komentuar të “Përputhen”.

Ai u bë pjesë e emisionit pak muaj më parë dhe mori vëmendjen e të gjithëve pasi tha se kishte jetuar në shpellë.

Juli është shumë i ndjekur në rrjete sociale, ku duket se po nxjerr fitime maksimale.

Faqja “Përputhen Demaskime” në Instagram ka publikuar një foto që pretendohet të jetë bërë mes konkurrentit dhe një biznesi.

Ai ka kërkuar 6000 Euro për një postim në InstaStory, duke u shprehur se e sheh gjithë Shqipëria.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco