Princi William dhe Kate hapin kanalin e tyre në YouTube

Princi William dhe Kate hapin kanalin e tyre në YouTube

10:20, 06/05/2021
A+ Aa A-

Dukesha dhe Duka i Kembrixhit, William dhe gruaja e tij Kate kanë njoftuar se ata kanë hapur kanalin e tyre në YouTube.

Në postimin në Twitter, ata shkruan "Tani jemi në YouTube" - duke shtuar një lidhje për të gjithë ndjekësit, raporton Independent .

Së pari, si njoftim i kanalit YouTube, ata publikuan një klip në të cilin shfaqen duke kryer detyra të shumta mbretërore, me detaje, prapa kamerës, që publiku nuk ka pasur mundësi të shohë deri më tani.

Pamjet i tregojnë ata jashtëzakonish të relaksuar, e cila nuk është mënyra se si portretizohej familja mbretërore.

Ata e filluan këtë praktikë para pak kohësh, kur u publikua video familjare, si pjesë e dhjetë vjetorit të martesës së tyre.

Ata ndanë momentet e lumtura të familjes së tyre, ndërsa me tre fëmijët e tyre, Princi George, Princesha Charlotte dhe Princi Louis, ecin në pyll, luajnë në plazh dhe pjekin biskota në zjarr.

Në një nga videot e publikuara të regjistruara në prapaskenë, Princi William i thotë Kate: "Shikoni çfarë thoni, sepse këta njerëz po regjistrojnë gjithçka", së cilës ajo u përgjigj - "Unë e di".

Njoftimi i Kate dhe William vjen vetëm 24 orë pasi Dukesha e Sussex Megan Markle njoftoi se po shkruante librin e saj të parë për fëmijë, The Bench, frymëzuar nga një këngë që këndoi për burrin e saj Harry në ditën e babait, një muaj pas lindjes së djalit të tyre, Archie.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco