Në dekadën e gjashtë, por Sharon Stone 'çmend rrjetin' me pozat me bikini

Në dekadën e gjashtë, por Sharon Stone 'çmend rrjetin' me pozat me bikini

10:19, 05/05/2021
A+ Aa A-

Sharon Stone është krenare që është në të gjashtëdhjetat e saj, gjë e cila nuk e pengon atë të  konsiderohet si mbretëresha seksi - siç dëshmohet nga fotot e saj në rrjetet sociale, të cilat ajo shpesh poston.

Ylli i "Low Passions" tërhoqi mjaft vëmendjen  në Instagram me postimin e fundit.

Ajo pozoi në një karrige në pishinë me qenin e saj, një Bulldog Francez dhe informoi publikun se pasi vizitoi veterinerin, gjithçka ishte në rregull tani.

E veshur me rroba banje ajo nxori këmbët e saj dnë pah, dhe komentet vazhdonin të vinin njëri pas tjetrit.

Sharon gjithashtu postoi një foto me bikini vitin e kaluar dhe rrjeti u çmend.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone)

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco