Në ditëlindjen e saj, Xhensila i bën vjehrrës dedikimin e veçantë

Në ditëlindjen e saj, Xhensila i bën vjehrrës dedikimin e veçantë

09:43, 05/05/2021
A+ Aa A-

Nëna e Bes Kallakut, zonja Shpresa, feston 60-vjetorin dhe në këtë përvjetor djali dhe nusja, Xhensila i kanë bërë një surprizë.

Në fotot e publikuara shihet ambienti i zbukuruar me tollumbaca dhe një buqetë me lule.

Nuk ka munguar një urim i veçantë nga Xhensila, e cila është shfaqur e përqafuar me vjehrrën dhe e lumtur.

"Nëna kamomili…Gëzuar ditëlindjen”, shkruan këngëtarja.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco