Vajza e Chrissy Teigen vjedh vëmendjen e të gjithëve në koncertin Vax Live

Vajza e Chrissy Teigen vjedh vëmendjen e të gjithëve në koncertin Vax Live

09:39, 04/05/2021
A+ Aa A-

Vajza e Chrissy Teigen, Luna, aksidentalisht u bë ylli i koncertit Global Citizen VAX Live të dielën, teksa përpiqej të fshehej nga kamerat ndërsa ecte në tapetin e purpurt.

Fotot tregojnë 5-vjeçaren që vështron me kuriozitet nga poshtë fustanit të gjatë, saten,  portokalli, të Teigen.

Luna kishte veshur një fustan flutur rozë me një litar VIP rreth qafës dhe sandale të bardha Chloé.

"Vax Live: Koncerti për të ribashkuar botën" do të transmetohet në ABC, CBS dhe YouTube në orën 8 pasdite në 8 Maj.

Image

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco