Gigi Hadid apo Marilyn Monroe? Modelja bën ndryshimin e papritur dhe fansat u 'çmendën'

Gigi Hadid apo Marilyn Monroe? Modelja bën ndryshimin e papritur dhe fansat u 'çmendën'

15:42, 22/04/2021
A+ Aa A-

Kujdes! Këtë herë mund ta ngatërroni Gigi Hadid me Marilyn Monroe .

Me flokët e saj në një bob bjonde platin - një version modern i stilit portret të Monroe, me buzë të kuqe, modelja postoi një fotonë të cilën ajo kishte një ngjashmëri të jashtëzakonshme me bukuroshen e Hollywood-it të Vjetër.

Rezulton se pamja e re e flokëve është në të vërtetë një paruke, me Hadid që pranoi se i pëlqente të “argëtohej” në set me stilistin e saj Panos Papandrianos .

Aktualisht flokunatyralë të Hadid (nën parukë) është tepër i gjatë dhe i ngjyrosur me ngjyrën e bakrit që ka qenë në trend gjatë gjithë izolimit.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco