Lajmi i fundit

EMRAT/ Iu gjet sasi droge në banesë, arrestohet 60-vjeçari në Fier, shpallet në kërkim i biri

Anwar Hadidi i futet muzikës, Dua Lipa ndihet më krenare se kurrë për të

Anwar Hadidi i futet muzikës, Dua Lipa ndihet më krenare se kurrë për të

12:04, 22/04/2021
A+ Aa A-

Dua Lipa dhe Anwar Hadid janë kthyer në çiftin më të komentuar.

Ata po shijojnë dashurinë e tyre dhe mesa duket janë shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Gjithashtu ndajnë shpesh herë foto bashkë duke i shprehur kështu dashurinë njëri-tjetrit.

Së fundmi Dua ka ndarë disa foto me të Anwar ku shprehet krenare për të sepse ai ka publikuar këngën e tij të parë të titulluar “Off at night”, duke i dhënë kështu mbështetjen e saj maksimale.

 “Krenare për ty dashuria ime”, ka shkruar Dua Lipa.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco