Scott Disick nuk po e përjeton mirë romancën e ish-it me një mashkull tjetër

Scott Disick nuk po e përjeton mirë romancën e ish-it me një mashkull tjetër

11:22, 22/04/2021
A+ Aa A-

Scott Disick nuk e ka pasur aspak të lehtë teksa ka parë ish-in e tij Kourtney Kardashian me të dashurin Travis Barker . 

Një burim i thotë PEOPLE se ndërsa Disick, "ka luftuar" dhe "ka qenë xheloz" për romancat e kaluara të Kardashian, ai nuk  njeh një ndryshim as në lidhjen e saj  me Barker.

"Me Travis, ai po lufton edhe më shumë. Para Travis, marrëdhëniet e Kourtney nuk ishin kurrë serioze. Ishte më shumë si flakë. Me Travis, është ndryshe", thotë personi i brendshëm.

"Scott ishte mjaft i tronditur kur zbuloi se ata po dilnin " vazhdon burimi.

"Fëmijët e tij e duan Travis, e cila është gjithashtu e vështirë për Scott. Kourtney dhe Travis janë si një familje me fëmijët. Scott po e kalon rëndë këtë situatë."


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco