Tea ndryshon sërish look, dhe fansat u mahnitën

Tea ndryshon sërish look, dhe fansat u mahnitën

10:51, 22/04/2021
A+ Aa A-

Ish-konkurrentja e "Përputhen", Tea vazhdon të jetë shumë e komentuar që pas ndarjes nga Bearti dhe ashtu si shumica e vajzave pas ndarjes, ajo vazhdimisht po ndryshon pamjen

Pas flokëve të kuqe, Tea i preu ato dhe i ktheu në ngjyrë kafe ndërsa tani ish-konkurrentja ka bërë një tjetër ndryshim.

Tea i ka zgjatur flokët, por duke ruajtur të njëjtën ngjyrë. 

Ky ndryshim e bën të mos njihet, por dhe i shkon shumë.

Image

Image

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco