Ledri dhe Sara me pushime në Dubai me të voglën e tyre

Ledri dhe Sara me pushime në Dubai me të voglën e tyre

18:39, 19/04/2021
A+ Aa A-

Çifti i njohur Ledri Vula dhe Sara Hoxha, kanë nisur pushimet në Emiratet e Bashkuara Arabe.

Si shumë fytyra të njohura publike, edhe Ledri dhe Sara kanë zgjedhur Dubain për pushime, bashkë me vajzën e tyre Poem Blu.

“Në pushime”, ka shkruar Vula në një postim fillimisht të publikuar ditën e djeshme gjatë nisjes nga aeroporti i Prishtinës.

Sot çifti ndau disa foto nga Dubai.

Image

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco