FOTO/ Shikoni transformimin e Flaka Krelanit

FOTO/ Shikoni transformimin e Flaka Krelanit

18:26, 19/04/2021
A+ Aa A-

Flaka Krelani, prej disa muajsh është zhvendosur në SHBA dhe duket se ka ndërruar terësisht stilin e jetesës po ashtu edhe pamjen.

Ajo së fundmi ka bërë një ndryshim drastik në pamjen e saj.

Krelani, ka prerë pothuajse tërësisht flokët dhe ka sjellë një stil të veçantë, si me flokët ashtu edhe me stilin e saj në të veshur.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco