Meda tregon se sa ka qenë bakshishi më i madh që ka marrë

Meda tregon se sa ka qenë bakshishi më i madh që ka marrë

18:00, 19/04/2021
A+ Aa A-

Meda u pyet lidhur me pagesën më të lartë që ka marrë ndonjëherë.

Ai nuk hezitoi të përgjigjej duke treguar se shifra më e madhe ka qenë 30 mijë dollarë.

“Bakshishi më i madh që kemi marrë brenda një nate ka qenë në Australi, së bashku me muzikantët e mi, kemi qenë për Pavarësi, por nuk e di vitin. 30 mijë dollar kemi marrë, ndërsa këngëtar kam qenë vetëm unë. Është kujtim i paharrueshëm”, tha Meda.

Këngëtari, së fundmi po shpreh pakënaqësitë e tij lidhur me mos-mbajtjen e dasmave dhe  këtë vit si pasojë e pandemisë Covid-19.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco