FOTO/ Kledi Kadiu zbulon gjininë e bebit në mënyrën më të ëmbël

FOTO/ Kledi Kadiu zbulon gjininë e bebit në mënyrën më të ëmbël

17:41, 19/04/2021
A+ Aa A-

Balerini i njohur shqiptar, Kledi Kadiu, ndau me fansat lajmin se shumë shpejt do të bëhej baba për herë të dytë.

Ai shfaqej me bashkëshorten e tij, Charlotte, duke u përqafuar dhe në duar mbanin ekon që tregonte se do bëheshin sërish prindër.

“Familja jonë do zmadhohet. Në gusht do të vijë një gëzim i ri. Jemi jashtëzakonisht të lumtur.”, shkroi Kledi në llogarinë e tij në “Instagram”.

Ata kanë zbuluar gjininë e bebit dhe duket se këtë rradhë do të bëhen me djalë.

Në një foto familjare, shihet që vajza e tyre ka lyer dorën me bojë blu dhe mbi barkun e nënën ka vendosur shenjat e gishtave.

“Lea zbuloi një sekret, kush e kuptoi”, ka shkruar Kadiu krahas fotos.

Image

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco