VIDEO/ Andrra tregon për herë të parë portretin e djalit në 1 mujorin e tij

VIDEO/ Andrra tregon për herë të parë portretin e djalit në 1 mujorin e tij

17:19, 19/04/2021
A+ Aa A-

Andrra Destani e Sinan Hoxha, u bënë prindër për herë të dytë një muaj më parë.

Ato u bekuan me një djalë tjetër.

Lajmin e bukur për ardhjen e djalit e ndau vetë Andrra përmes një postimi në rrjete sociale.

“E gjithë bota është e imja. Faleminderit Zot”, shkruan Andrra.

Sot, i vogli Ayan, mbush një muaj nga ardhja në jetë dhe mami Andrra ka ndarë me ndjekësit në “Instagram” videon më të ëmbël.

Majde, ajo tregon për herë të parë edhe portretin e vogëlushit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco