Tre mendjet më 'djallëzore' të horoskopit

Tre mendjet më 'djallëzore' të horoskopit

15:46, 19/04/2021
A+ Aa A-

Të gjithë jemi qenie seksuale, por mendjet e disave thjesht shkojnë pak më tutje.

Sot do të listojmë tre shenjat më djallëzore të zodiakut për sa i përket imagjinatës së shfrenuar që i karakterizon.

Akrepi

Aty ku del tym ka dhe zjarr. Prandaj duhet ta dini me siguri se kur akrepët pëlqejnë dikë, automatikisht e zhveshin me sy.

Menjëherë shkojnë te pyetjet: “Si do të ishte ai me mua në shtrat? Sa shpesh bën seks? Si i mban erë trupi?”, e kështu me radhë.

Luani

Luani është shenja më e apasionuar e zodiakut.

Është gjithmonë në kërkim të aventurave.

Imagjinata e Luanit për partnerin që ka në krah nuk njeh limite.

Dashi

Dashi është natyrë konkurruese, madje  në shumicën e kohës me veten e tij.

Nuk pranon humbjet.

Sigurisht as në marrdhënien e tij në çift.

Prandaj një Dash merr gjithmonë atë që kërkon.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco