Historia e tyre bëri bujë në mediat rozë, ç'ka ndodhur sot mes Stiljanos dhe Ersoneldës

Historia e tyre bëri bujë në mediat rozë, ç'ka ndodhur sot mes Stiljanos dhe Ersoneldës

08:45, 19/04/2021
A+ Aa A-

Së fundmi në programin “Dua të të bëj të lumtur” u transmetua historia e ndaluar e dashurisë mes Stiljanos dhe Ersoneldës.

Ata ishin njohur me njëri- tjetrin që në fëmijëri e më pas ishin lidhur, por gjyshërit e Ersoneldës e kishin ndaluar atë që të vazhdonte lidhjen.

Stiljano nuk hoqi dorë nga Ersonelda dhe i propozoi për martesë në emision ndërsa familjarët e saj në prapaskenë, u acaruan dhe tentuan të hynin me dhunë në skenë.

Familjarët u shoqëruan në komisariat ndërsa Ersonelda pranoi propozimin për martesë të Stiljanos.

Ndërsa ditëne djeshme faqja e programit ka bërë të ditur për audiencën se ata janë bashkë dhe shumë të lumtur.

Stiljano falenderoi Arbanën dhe tregoi që nga dita xhirimit të emisionit ata jetojnë bashkë.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco