Demi Rose 'ndez' Instagramin me foto topless

Demi Rose 'ndez' Instagramin me foto topless

13:38, 17/04/2021
A+ Aa A-

Demi Rose poston rregullisht në llogarinë e saj në Instagram për të gjithë ndjekësit që e mbështesin.

Modelja seksi pozoi sërish e zhveshur për 16,2 milion ndjekësit e saj.

Ajo mbante veshur vetëm një xhaketë xhins, me anë të së cilës u mundua të mbulonte gjoksin bombastik.

26-vjeçarja pozoi më krahët lart, duke theksuar belin e hollë e barkun e sheshtë.

Bukuroshja brune i kishte kapur flokët gërshet, ndërsa kishte bërë edhe make up që i theksonte më shumë tiparet e errëta.

Demi nisi të punonte si modele që në moshën 14-vjeçare.

Gjatë bashkëbisedimeve virtuale me fansat, ajo ka zbuluar se në fillimet e karrierës kalonte shumë kohë në Internet dhe se gjithmonë ka qenë shumë e interesuar për realitetin virtual.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco