Ja çfarë vendimi merr Arsimi pas ndarjes me Anën

Ja çfarë vendimi merr Arsimi pas ndarjes me Anën

11:49, 17/04/2021
A+ Aa A-

Dy ditë më parë, Ana zbuloi se ajo dhe Arsimi i kanë dhënë fund lidhjes.

 “Kam qenë dhe e kam pranuar disi, jo plotësisht. Ka qenë njohje më shumë. Ka qenë diçka midis nesh, por nuk është më”, tha ish-konkurrentja e “Përputhen”, e ftuar në “Ftesë në pesë”.

Pas ndarjes, Arsimi ka vendosur të ndryshojë këngën që po bënte për ish-partneren, pasi fliste për dashurinë.

Ai ka publikuar një pjesë në Instastory, krahas së cilës ka shkruar:

“Bon be? Se më ke dasht? Të uroj më të mirat beba. Sardi, tani vëlla duhet me e korrigju këtë pjesë”.

Kujtojmë se e pyetur nëse ndjen dashuri për ndonjë, Ana është shprehur konfuze për ndjenjat e saj. Siç duket, kjo deklaratë ka nxitur dhe vendimin e Arsimit.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco