Publikohet kënga e re e DMX pak pasi ndërron jetë

Publikohet kënga e re e DMX pak pasi ndërron jetë

17:39, 16/04/2021
A+ Aa A-

Pas gati një jave nga vdekja e reperit legjendar DMX, një këngë e tij është publikuar, titulluar “Been To War”.

E shkruar për seritë “Godfather of Harlem”, kënga është në bashkëpunim me Swizz Beatz dhe French Montanan.

DMX këndon pjesën më të madhe të këngës.

DMX (Earl Simmons) u shtrua në spital pas sulmit në zemër për shkak të mbidozës më 3 prill, ndërsa mbeti në kujdes intensiv.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco