Nëntë shenja që zbulojnë moshën reale të çdo gruaje

Nëntë shenja që zbulojnë moshën reale të çdo gruaje

15:45, 16/04/2021
A+ Aa A-

Jo vetëm rrudhat, por edhe flokët gri, duart dhe qafa zbulojnë moshën e vërtetë të një personi.

Ka shumë shenja të tjera të plakjes që nuk vërehen në shikim të parë.

Dhe janë këto atribute të paqarta që me pabesi u shtojnë më shumë vite përfaqësueseve të bukurisë së planetit.

Më poshtë, keni një listë të shenjave delikate, por shumë demonstrative, që do të zbulojnë moshën e vërtetë të femrave.

1. Balli bëhet i sheshtë

Image

2. Buzët humbin vëllimin dhe lagështinë e tyre.

Image

3. Forma dhe madhësia e kërthizës ndryshojnë gjithashtu.

Image

4. Rrathët e errët shfaqen nën sy.

Image

5. Lëkura  e veshit shtrihet dhe rritet në madhësi.

Image

6. Vetullat ulen, pamja bëhet më pak e hapur.

Image

7. "Trekëndëshi i rinisë" përmbyset me bazën e tij poshtë.

Image

8. Çehrja zbehet dhe lëkura humbet shkëlqimin e saj.

Image

9. Sytë dhe qoshet e gojës lëvizin poshtë.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco