VIDEO ‘Çmendet’ Luljeta e ‘Përputhen’ zhvishet në mes të lokalit

VIDEO ‘Çmendet’ Luljeta e ‘Përputhen’ zhvishet në mes të lokalit

19:48, 15/04/2021
A+ Aa A-

Luljeta e “Përputhen +40” dalloi për tipin e saj mos kokëcarës që me futjen e saj në emison.

 

Por duket se bëmat për të nuk paskan fund. Në rrjet po qarkullon një video e Luljetes që heq bluzen në mes të lokalit dhe shkakton shumë të qeshura në tavolinë.

Luljeta u shpreh në “Përputhen” se kur i ndizet llamba nuk pyet dhe mesa duket llamba e Luljetës është ndezur!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco